Praca!

Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

Miejsce pracy: Knurów
Region: śląskie

Opis stanowiska:
Praca stacjonarna w kilkuosobowym dziale specjalistów/doradców.
Obsługa Klienta w języku francuskim.
Monitorowanie sklepu internetowego.
Podejmowanie działań handlowych/sprzedaży produktów z branży techniki sanitarnej i grzewczej dla Klientów francuskojęzycznych.
Wsparcie procesów sprzedaży, sporządzanie i prezentacja oferty handlowej.

Wymagane:
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem.
Doświadczenie w obsłudze Klienta/handlu.
Mile widziana znajomość branży produktów sanitarnych i grzewczych.
Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

Firma oferuje:
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Umowę o pracę.
Pracę w miłej atmosferze.
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe premie.
Ubezpieczenie grupowe.
Laptop, telefon komórkowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@ths.pl lub dostarczyć do biura: ul. Szpitalna 8 pok. 234, 44-190 Knurów. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Zamknij
pixel